پس از ثبت درخواست و پرداخت آنلاین فاکتور خرید ، پردازش خرید شما آغاز شده و تغییر وضعیت سفارش به اطلاع کاربر می رسد.شایان ذکر است که به دلیل نوسانات اخیر بازار و عدم ثبات قیمت ها امکان پرداخت در محل فعلا مقدور نمی باشد لذا خواهشمند است کاربران محترم این مهم را مد نظر داشته باشند.

توجه: خرید های بالای 300 هزار تومان شامل ارسال رایگان بود و هزینه ای بابت ارسال مرسوله متوجه کاربران نمی باشد.

انواع روش های ارسال

کاربران ساکن شهر تهران می توانند یکی از دو روش ارسال ذیل را انتخاب نمایند.

  • ارسال با پیک
  • ارسال از طریق پست پیشتاز

کاربران ساکن شهرستان

  • ارسال از طریق پست پیشتاز

*درکلیه موارد بالا به جز خرید های مشمول ارسال رایگان مبلغ کرایه حمل بر عهده خریدار بوده و در زمان ثبت سفارش از وی دریافت می گردد.

*چنانچه خریدار قصد مرجوعی کالا را پس از خرید داشته باشد باید حداکثر 24 ساعت پس از خرید درخواست خود را به کارشناسان آیریس کالا اطلاع دهد و محصول را همراه بسته بندی و برچسب روی آن سالم تحویل مامور ارسالی آیریس کالا نماید.سپس ضمن بررسی کالا و تایید سلامت فیزیکی و تایید عدم استفاده از محصول و آکبند بودن آن  توسط کارشناسان ، وجه خریدار عینا به حساب ایشان عودت داده خواهد شد.قابل ذکر است که در خرید های مشمول ارسال رایگان چنانچه درخواست مرجوعی پس از دریافت محصول توسط خریدار اعلام گردد، اگر علت مرجوعی بی دلیل بوده و یا ناشی از عدم توجه خریدار به توضیحات باشد.چنانچه پیش شرط اطلاع حداکثر تا 24 ساعت بعد از خرید توسط خریدار رعایت شده باشد،محصول مرجوع می گردد و مبلغ پرداختی خریدار پس از کسر کرایه حمل طرفین به حساب ایشان عودت داده خواهد شد.

*کد مرسوله ارسال از طریق پست بعد از تحویل به اداره پست جهت پیگیری های بعدی به اطلاع کاربر خواهد رسید.

مرسولات آماده ارسال: ضروری است که کاربران محترم این نکته را در زمان ثبت سفارش مد نظر داشته باشند که زمان ارسال مرسولات آماده ارسال در شهر تهران حداکثر 48 ساعت بوده و برای شهرستان ها 48 ساعت که به زمان ارسال ارائه شده توسط اداره پست افزوده می شود.

مرسولات ارسالی دارای بازه زمانی: کالاهایی که وضعیت ارسال آنها آماده ارسال نمی باشد و بازه زمانی برای آنها مشخص شده است ، حداکثر زمان انتظار همان بازه زمانی ذکر شده می باشد و سفارش در آن بازه به دست کاربران محترم خواهد رسید. لازم به ذکر است که برای شهرستان ها بازه زمانی تعریف شده به زمان ارائه شده توسط اداره پست افزوده می شود.

*قابل ذکر است زمان ذکر شده حداکثر تاخیر بوجود آمده در پردازش سفارشات می باشد.و تمام تلاش تیم آیریس کالا در این است که سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن به دست کاربران محترم برسد.

توجه: زمان دریافت کلیه مرسولات ارسالی پیش از ارسال از طریق راه های ارتباطی ارائه شده توسط کاربران با آنها هماهنگ شده و سپس ارسال صورت می گیرد.لازم به ذکر است در صورت عدم حضور شخص خریداری که در فاکتور ذکر شده و یا عدم ارائه مدرک شناسایی معتبر که کالا1 باید تحویل ایشان شود مامور ارسال از تحویل مرسوله خودداری نموده و برای هماهنگی مجدد و ارسال ، هزینه ارسال مجدد از کاربران دریافت می شود.قابل ذکر است که این شرایط برای خرید های مشمول ارسال رایگان نیز وجود دارد.